15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Vianočná Praha

vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha vianočná praha Facebook
Destinácia: Česká republika, Praha
Kód zájazdu: 828414
Cena od: 42 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Advent

Výber termínu

05.12.2020 1 deň 42 € +0 € autobusová
12.12.2020 1 deň 42 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:

CK Slniečko Vás pozýva na predvianočný zájazd do Zlatého mesta a jedného z najkrajších miest sveta, do Prahy!

Advent v metropole Česka je zážitkom, ktorý nepochybne patrí k predvianočnému času. Na prechádzke mestom so sprievodcom spoznáte najkrajšie zákutia Prahy. Klenot mesta - najväčší hradný komplex na svete Pražský hrad, katedrálu sv. Víta, historickú mestskú štvrť Malá strana, prejdete sa po najstaršom zachovanom moste cez Vltavu - Karlovom moste a prehliadku ukončíte v srdci Prahy - na Staroměstském náměstí s jednou z najznámejších turistických atrakcií - pražským orlojom.

Romantickú predvianočnú atmosféru obklopenú históriou zažijete práve tu. Na svoje si prídu všetky vaše zmysly. Čakajú na vás krásne vyzdobené stánky s ponukou rôzneho ľudovo-umeleckého a ručne vyrábaného tovaru, lahodných tradičných špecialít, kvalitného "svařáku" a piva a nebude chýbať pestrý kultúrny program a vianočný strom, v ktorého blízkosti stoja jasličky so živými zvieratkami.


Poloha:

hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltava


Doprava:

Luxusným klimatizovaným autobusom vybaveným bezpečnostnými pásmi s odchodom z Trenčína.
Za príplatok možný nástup aj v Dubnici nad Váhom, Ilave, Púchove, Považskej Bystrici a Žiline.


CK odporúča:
  • Európske cestovné poistenie ECP za príplatok 2,60€ (100% krytie stornopoplatkov)
  • nástupné miesto ZA, PB, PU za príplatok 9€ a DCA, IL za príplatok 5€
  • miestenka za príplatok 5€


Krátky úvod:

Poprechádzajte sa s nami po krásnej starobylej Prahe a vychutnajte si pravú magickú atmosféru Vianoc!


V cene zájazdu:
  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • sprievodca


Praha

Poloha:
hlavné mesto Českej republiky

Podrobnosti o pobyte:
Odchod autobusu bude z vybraného nástupného miesta v skorých ranných hodinách. Predpoludním príchod do Prahy, nasledovať bude prehliadka mesta so sprievodcom. Prechádzku mestom začnete v historickej štvrti Hradčany, ktorej značnú časť zaberá jeden z najznámejších európskych hradov a najväčší hradný komplex na svete - Pražský hrad. Cez Zámecké schody a Malostranské námestie sa postupne presuniete až ku slávnemu Karlovmu mostu. Z najstaršieho pražského mosta prejdete do srdca Prahy - na Staromestské námestie, kde si prezriete Staromestskú radnicu a pražský orloj. (Program v Prahe je možné zmeniť podľa vašich požiadaviek.) Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

vyberte si ubytovanie
Európska cestovná poisťovňa


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,28 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,58 HRK
Turecká lira  EUR 7,44 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »