Postup pri objednávaní

1. Vyhľadávanie

Vo vyhľadávači si zadáte kritériá, podľa ktorých chcete Vašu dovolenku vyhľadať. Okrem krajiny a typu zájazdu si môžete vybrať napríklad druh dpravy, ubytovania, stravovania a pod. Zadanie vyhľadávacích kritérií nie je v každej položke povinné. Čím viac si ich však zadáte, tým viac sa bude výber zhodovať s Vašimi podmienkami.

 

2. Nezáväzná objednávka

Po zobrazení ponúk, ktoré vyhovujú Vašim kritériám si môžete vybrať tie, ktoré Vás najviac zaujali (ich počet nie je nijako limitovaný). Vpravo sa Vám objaví ponuka "pozri detail", kde nájdete podrobný opis vybraného zájazdu  s tabuľkou na výpočet predbežnej kalkulácie. Prostredníctvom e-mailu si  môžete zájazd nezáväzne objednať. Po obdržaní Vášho e-mailu budeme u dodávateľa preverovať dostupnosť Vami vybratých zájazdov a najneskôr do 24 hodín (pracovné dni) Vás budeme o voľných kapacitách  informovať .

 

3. Rezervácia 

Pracovníci cestovnej agentúry pre Vás vybraný zájazd nezáväzne a bezplatne zarezervujú na 2-72 hodín.Je to čas počas ktorého máte  zájazd zablokovaný a musíte sa definitívne rozhodnúť, či si ho záväzne objednáte, alebo nie. Po uplynutí času sa rezervácia automaticky ruší  a zájazd je voľný pre ďalšieho záujemcu.

Dĺžka času rezervácie závisí od obdobia, v ktorom si zájazd objednávame, resp. od času odchodu na zájazd. Pri nákupe na "First moment" je dĺžka rezervácie 24-72 hodín, Pri nákupe dovolenky "last minute" na poslednú chvíľu - sa dĺžka rezervácie pohybuje od 15 minút do maximálne 4 hodín.

 

4. Záväzná objednávka - Zmluva o obstaraní zájazdu podpísaná klientom + úhrada

V prípade Vášho záujmu o konkrétny zájazd bude s Vami spísaná Zmluva o obstaraní zájazdu, prípadne Prihláška na zájazd, ktorú podpíšete a súčasne zaplatíte požadovanú sumu za zájazd. Požadovaná suma závisí od času, v ktorom zájazd kupujete a kedy na zájazd odchádzate. Pri včasnom nákupe platíte preddavok vo výške 30-50% ( závisí od podmienok konkrétnej CK) a doplatok.     Pri nákupe na Last minute je splatná celá suma zájazdu jadnorazovo vo výške 100% . Objednávka je záväzná podpísaním zmluvy o obstaraní zájazdu alebo  uhradením požadovanej sumy.

Spôsob úhrady zájazdu:

  • v hotovosti v kancelárii  CA dovolenka123 ZUMIKRA s.r.o.:
    • ul.Čsl. brigády 12  pešia zóna 038 61 Vrútky
  • priamym vkladom na bankový účet:
    • VÚB banka - SK30 0200 0000 0037 3724 9357
    • VUB banka - SK28 0200 0000 0027 1306 6551
  • neodvolateľným prevodným príkazom v prospech  z účtu cestovnej agentúry

 

5. Cestovné poistenie

Cestovné poistenie ako produkt komerčných poisťovní ponúkajú ako nepovinný príplatok  samotné cestovné kancelárie už pri nákupe zájazdu. My Vám ponúkame možnosť uzatvoriť komplexné cestovné poistenie (KCP) UNION , alebo ECP Generali prostredníctvom našej cestovnej agentúry. Napriek tomu, že sa jedná o tzv. nepovinný príplatok, doporučujeme si toto poistenie zakúpiť. POZOR! Ak chcete mať poistené aj storno zájazdu, musí byť KCP zakúpené a zaplatené v deň  záväznej objednávky zájazdu .

 

6. Cestovné pokyny

Cestovné pokyny, resp. pokyny na cestu obdržíte najneskôr týždeň pred Vaším odchodom na zájazd. (Pri nákupe zájazdov na "last minute" sa tento čas adekvátne kráti. )  V pokynoch budete tu mať presne určené nástupné  a výstupné miesto s časom odchodu, resp. s časom očakávaného príchodu, potrebné stručné informácie o krajine, zvyklostiach, mene, zdravotnej starostlivosti  a pod. V pokynoch je aj  kontakt na delegáta, ktorý bude v mieste Vášho pobytu na zájazde,  na ktorého sa môžete obrátiť pri akýchkoľvek  problémoch . Súčasťou pokynov sú aj doporučené trasy pri individuálnej doprave, odletové informácie, woucher (ubytovací poukaz) a doklad o poistení klientov (ak máte zakúpené aj poistenie). Pri leteckých zájazdoch už nedostávate letenky, lieta sa prevažne bezletenkovým režimom a pri odbavovacom pulte príslušného letiska klient obdrží palubné lístky s číslom letu, GATE a miestom v lietadle. Pri autobusových zájazdoch  doklady / pokyny obdržíte priamo  prostredníctvom našej cestovnej agentúry osobne, alebo  mailom, podľa dohody. Pri individuálnej doprave Vám pokyny dodáme prostredníctvom našej agentúry. alebo prídu priamo z CK na Vašu adresu.

 

7. Povinná výbava

Plný kufor pozitívnej energie a dobrej nálady.

vyberte si ubytovanie
Európska cestovná poisťovňa


Destinácie

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,70 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 34,83 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »