Školský výlet Praha

facebook
Destinácia: Česká republika, Praha
Kód zájazdu: 828432
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy
Detské zájazdy, tábory
Školský zájazd

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Úvod:

Pani učiteľky, vezmite svojich žiakov na spoznanie krás a histórie hlavného mesta našich západných susedov. V bežný deň sa v nej nachádza viac ako dva milióny ľudí. V "Stovežatej" zavítame na tieto naj miesta: Staromestské námestie, Karlov most, Vyšehrad či Hradčany. Nemožno vynechať pražskú ZOO, ktorá sa pýši titulom štvrtej najkrajšej zoologickej záhrady sveta či vrch Petřín so známou rozhľadňou.


Doprava:

Na školský výlet a späť domov Vás spoľahlivo odvezieme našimi modernými autobusmi. S cenou, kvalitou dopravy a prístupom pána šoféra budete spokojní. Vyžiadajte si od nás kalkuláciu!CK odporúča:

Komlexné cestovné poistenie ECP za príplatok 1,50€/na deň.

 


Krátky úvod:
Viete, že Praha patrí medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie mestá Európy!? Presvedčí vás o tom trojdňový výlet do metropoly našich západných susedov.

V cene zájazdu:

2x ubytovanie s polpenziou, 2 dospelí grátis, ZOO Praha, Múzeum voskových figurín, veža Staromestskej radnice, Hradčany, vstup Petřín (veža + bludisko), metro (2 x 24 hodín), delegát, DPH.


Doplňujúca informácia:

Termín zájazdu je orientačný a dá sa prispôsobiť požiadavkám kolektívu.

Je nutné, aby žiaci a študenti mali so sebou potvrdenie o štúdiu - ID card.


Praha

Poloha:

Hlavné mesto Českej republiky


Podrobnosti o pobyte:
Prvý deň zájazdu príchod do Prahy, ubytovanie je možné od 14:00, v tento deň začneme s prehliadkou pamätihodností až do večere, ktorú budeme mať nachystanú cca o 19:00. Počas 3 dní pobytu absolvujeme toho naozaj dosť. Navštívime historickú štvrť Hradčany, ktorej značnú časť zaberá jeden z najznámejších európskych hradov a najväčší hradný komplex na svete - Pražský hrad. Cez Zámecké schody a Malostranské námestie sa postupne presunieme až ku slávnemu Karlovmu mostu. Z najstaršieho pražského mosta prejdeme do srdca Prahy - na Staromestské námestie, kde si prezrieme Staromestskú radnicu a pražský orloj. Nevynecháme pražskú ZOO, Petřín, atď. (Program v Prahe je možné zmeniť podľa vašich požiadaviek.) Posledný tretí deň sa po raňajkách odubytujeme z hotela, stihneme ešte to, čo sme nestihli a odchádzame nadšení a spokojní domov na Slovensko, kam dorazíme vo večerných hodinách.


vyberte si ubytovanie
Európska cestovná poisťovňa


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,02 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 8,89 TRY
Americký dolar  EUR 1,16 USD

Zobraziť všetky »