Reunion a Mauricius

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1121619
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Exotika

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Spoznajte s nami nádherný ostrov Réunion pri Afrike, ktorý je Francúzskym zámorským územím a súčasťou Európskej únie a považovaný za „malý Havaj“ v Indickom oceáne. Môžete na ňom pozorovať jeden s najaktívnejších vulkánov na svete, neuveriteľne živý podmorský svet a obrovské prírodné bohatstvo. A len skok od tohto raja na zemi navštívime Mauricius – ostrov pokoja s priezračným morom a bielymi piesočnatými plážami.


PROGRAM:

1.Deň – 28.9.2020 ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne na Réunion v popoludňajších hodinách.


2.deň – 29.9.2020 RELAX V HOTELI, RÉUNION

Prílet na Réunion v ranných hodinách, následne presun na hotel, osobné voľno s oddychom v hoteli a na pláži v Indickom oceáne. Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami v oblasti Hermitage.


3.deň – 30.9.2020 RELAX V HOTELI/ LET HELIKOPTÉROU OKOLO OSTROVA, RÉUNION

Po raňajkách v prípade záujmu výlet helikoptérou okolo ostrova Réunion. Voľný program na relax. Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami v oblasti Hermitage.


4.deň – 1.10.2020 CILAOS, RÉUNION

V dopoludňajších hodinách sa presunieme do dažďového pralesa, kde sa vám nad hlavami budú do niekoľkých metrov týčiť prasličky a zvláštne šumy a škrekot vtáctva budú dotvárať kulisu prehistorických filmov a vynoríme sa pred jeden z najkrajších vodopádov na ostrove Réunion - Bassin des Aigrettes, v ktorom sa budete mať možnosť aj okúpať, popoludní sa vydáme po juhozápadnom pobreží a navštívime nádherné horské mestečko v úchvatnom amfiteátri – Cirque de Cilaos. Do tohto mestečka sa dostaneme krásnou cestou, ktorá ponúka nádherné výhľady na okolitú prírodu a má viac než 400 zákrut. Ubytovanie v 3* hoteli v oblasti St.Pierre.


5.deň – 2.10.2020 VULKÁN PITON DE LA FOURNAISE a DAŽĎOVÝ PRALES, RÉUNION

V tento deň pôjdeme cez jedinú cestu Réunionu, ktorá vedie naprieč celým ostrovom, cez vysoké pláne a navštívime najväčšiu atrakciu ostrova – vulkán Piton de la Fournaise, ktorý stále v pravidelných intervaloch vybuchuje, dostaneme sa až ku Pas De Bellecombe/2400 m n.m./, ktorý je vstupnou bránou do bezprostrednej blízkosti sopky. Po úchvatnom zážitku sa presunieme na východné pobrežie. Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami.


6.deň – 3.10.2020 HELL-BOURG a SAINT DENIS, RÉUNION

Pokračovanie cesty po východnom pobreží až ku slávnemu kostolíku Notre Dame de Laves, ktorý akoby zázrakom prežil výbuch sopky a láva ho obišla z oboch strán, následne prechod do hôr do oblasti Cirque de Salazie. Počas cesty plnej zákrut budete mať množstvo nádherných výhľadov na tropickú vegetáciu, vodopády rútiace sa z hôr a nakoniec navštívite farebné kúzelné mestečko HellBourg, na úpätí hory Piton Des Neiges. Popoludní sa zastavíme v hlavnom meste Réunionu – Saint Denis na krátku prehliadku a následne budeme pokračovať na ubytovanie do hotela pri pláži Hermitage. Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami v oblasti Hermitage.


7.deň – 4.10.2020 OSOBNÉ VOĽNO, REUNION

Voľný program na relax, v prípade záujmu výlet na jeden z najkrajších vodopádov na ostrove Réunion - Bassin des Aigrettes s možnosťou kúpania. Ubytovanie v 3* hoteli na pláži Hermitage s raňajkami.


8.deň – 5.10.2020 ODLET NA MAURÍCIUS

Popoludňajší odlet z ostrova Réunion na Maurícius, následne presun do hotela na severozápade ostrova. Voľný program. Ubytovanie v 4* hoteli na pláži s polpenziou.


9.deň – 6.10.2020 OSOBNÉ VOĽNO, MAURÍCIUS

Osobné voľno relax, poznávanie okolia hotela, nákupy. Ubytovanie v 4* hoteli na pláži s polpenziou.


10.deň – 7.10.2020 CELODENNÝ VÝLET NA JUH OSTROVA, MAURÍCIUS

Celodenný fakultatívny výlet do centrálnej a južnej časti ostrova, navštívite vulkán Curepipe, posvätný hinduistický chrám Grand basin, zastavíme sa v národnom parku Black river Gorge, zvlnený terén vulkanickej vyvreniny – známu 7 farebnú zem a taktiež uvidíme vodopád a výrobňu rumu „Rhumerie de Chamarel“ spojenú s ochutnávkou ich najkvalitnejších rumov a obedom – cena výletu 99€/osoba vrátane ochutnávky a obeda. Ubytovanie v 4* hoteli na pláži s polpenziou.


11.deň – 8.10.2020 VÝLET DO HLAVNÉHO MESTA PORT LOUIS, MAURÍCIUS

Krátky fakultatívny výlet do hlavného mesta ostrova – Port Louis, s množstom obchodov, reštaurácii, kultúrnych pamiatok a múzeí s možnosťou vidieť najznámejšiu a najcennejšiu známku sveta – červeného a modrého Maurícia. Osobné voľno. Ubytovanie v 4* hoteli na pláži s polpenziou.


12.deň – 9.10.20208 OSOBNÉ VOĽNO, NOČNÝ ODLET DO EURÓPY

Osobné voľno relax, večerný odlet z Maurícia do Európy


13.deň – 10.10.2020 PRÍLET DO VIEDNE

Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.CENA ZAHŔŇA:

medzinárodnú letenku z Viedne na Réunion, Mauricius a späť vrátane leteckých, bezpečnostných a palivových poplatkov 6 x ubytovanie v dvojlôžkových izbách v min. 3* hoteli s raňajkami na Reunione 4 x ubytovanie v dvojlôžkových izbách v min. 4* hoteli s polpenziou Mauriciuse všetky prepravy v rámci itineráru/ letiská, prehliadky atď/ slovenský sprievodca počas celého zájazdu, miestny sprievodca na Mauríciu


PRÍPLATKY:

jednolôžková izba – 890€ luxusné hotely Reunion - 400€ luxusné hotely Mauricius - celodenný fakultatívny výlet na Mauriciu – 99€/osoba poldenný fakultatívny výlet na Mauriciu/Port Louis – 40€/osoba let helikoptérou na Réunione – 280€ Poistenie UNION

vyberte si ubytovanie
Európska cestovná poisťovňa


Destinácie

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,13 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,56 HRK
Turecká lira  EUR 9,01 TRY
Americký dolar  EUR 1,21 USD

Zobraziť všetky »