15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Zeus

Hotel Zeus - hotel - individuálna a autokarová doprava - Bulhrasko- Pomorie Hotel Zeus - izba - individuálna a autokarová doprava - Bulhrasko- Pomorie Hotel Zeus - strecha - individuálna a autokarová doprava - Bulhrasko- Pomorie Hotel Zeus - chobotničky- individuálna a autokarová doprava - Bulhrasko- Pomorie Hotel Zeus - strava - individuálna a autokarová doprava - Bulhrasko- Pomorie Hotel Zeus - kúpeľňa- individuálna a autokarová doprava - Bulhrasko- Pomorie Hotel Zeus - šopský šalát - individuálna a autokarová doprava - Bulhrasko- Pomorie Hotel Zeus - ryby - individuálna a autokarová doprava - Bulhrasko- Pomorie Hotel Zeus - posedenie - individuálna a autokarová doprava - Bulhrasko- Pomorie Hotel Zeus - jedáleň - individuálna a autokarová doprava - Bulhrasko- Pomorie Hotel zeus - individuálna a autokarová doprava - Bulharsko - Pomorie Hotel zeus - individuálna a autokarová doprava - Bulharsko - Pomorie Hotel Zeus - pláž - individuálna a autokarová doprava - Bulharsjo - Pomorie
Destinácia: Bulharsko, Pomorie
Kód zájazdu: 1069182
Cena od: 170 €
Príplatky od: 160 €
Doprava: autobusová
Termín: 14.06.2020 12/9 dní/nocí
Obchodník: 22679057
Kód termínu: 47526737

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Pobytové zájazdy
Zeus Typ ubytovania: Skryť popis
Bulharsko, Pomorie Strava:
Menší rodinný hotel v elegantnom štýle a je vhodný pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi. Je známy svojou pohostinnosťou a má veľa stálych klientov, ktorí sa do tohto hotela radi vracajú. Hotel je predurčený pre strávenie aktívnej dovolenky a je vhodný pre všetky vekové kategórie.
Vzdialenosť od centra: 100 m
Vzdialenosť od pláže: 300 m
Zobraziť úplný popis
nástupné miesto:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

vyberte si ubytovanie
Európska cestovná poisťovňa


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,37 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,63 HRK
Turecká lira  EUR 7,29 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »