15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Magické miesta Izraela - Mŕtve a Červené more, Betlehem a Jeruzalem

Izrael, Palestína 1 Izrael, Palestína 2 Izrael, Palestína 3 Izrael, Palestína 4
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1061532
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Súhrn zájazdu:
Izrael – krajina neopakovateľných zážitkov pre veriach i neveriacich. To čo zažijete tu sa nedá zažiť nikde inde na svete. Miesta nasýtené históriou, magickou atmosférou... Skrátka na výlet do Izraela sa nezabúda. Naopak vzbudzuje túžbu vrátiť sa.

Program zájazdu:
1.deň: Odlet do Izraela, po prílete transfer k Mŕtvemu moru, zastávka  Možnosť kúpania sa, jedinečný zážitok z kúpania bez potreby plávania. Transfer  na hotel, ubytovanie.  

2.deň: Po raňajkách presun do Jeruzalema  - prehliadka jedného z najfascinujúcejších miest sveta-Jeruzalema. Neuveriteľná spleť kultúr a bok po boku žijúcej komunity kresťanského, židovského, moslimského a aramejského sveta. Do mesta vstúpme  Damasskou bránou a ponoríme sa do víru živej tržnice .  Krížová cesta, ktorá vedie k Bazilike Svätého hrobu.Múr nárekov, Dóm na skale a Mešita al-Aksá. Cez obed si pochutnáme na Izraelskom národnom jedle „falafel“.  Krížová cesta, ktorá vedie k Bazilike Svätého hrobu.Múr nárekov, Dóm na skale a Mešita al-Aksá. Kúpime si čerstvé ďatle, voňavé koreniny a vo večerných hodinách návrat na hotel. Nocľah.

3.deň: Raňajky, presun do centra Betlehemu - mesta biblického narodenia Ježiša Krista v bazilike narodenia. V obedňajších hodinách transfer do Eilatu. Ubytovanie Možnosť návštevy archeologického múzea, kúpanie v Červenom mori, vo večerných hodinách fascinujúca show spievajúcej fontány hýriacej farbami. Na promenáde Červeného mora možnosť nákupu tradičných výrobkov z mŕtveho mora. Vo večerných hodinách spievajúca fontána na brehu červeného mora.  Nocľah.

4.deň: Po raňajkách presun na letisko, odlet. V popoludňajších hodinách prílet.

Informácie o zájazde:
Cena  1 osobu zahŕňa: - letecká doprava Bratislava - Eilat - Bratislava s letiskovými poplatkami - 3 x ubytovanie  v hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe,   - 3 x raňajky - služby kvalitného sprievodcu  - poistenie insolventnosti CK - batožina 40 x 20 x 20 cm V cene nie je zahrnuté: - doprava v Izraeli cca 170 EUR / osoba - pobytová taxa - platba na mieste  5 - USD/os./noc - miestny sprievodca v Jeruzaleme - 20 EUR    Voliteľné príplatky - 2 x večere 38 EUR - batožina 55 x 40 x 20 cm - 10 kg - cca 24 EUR  - komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK) - vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 50 € - príplatok za jednolôžkovú izbu 35 €/os/noc CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok.

vyberte si ubytovanie
Európska cestovná poisťovňa


Destinácie

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,37 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,63 HRK
Turecká lira  EUR 7,29 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »