Las Vegas a New York

/uploads/galleries/5000/las-vegas-a-new-york.jpg Las Vegas - Mesto akému vo svete páru niet Las Vegas - Vyvezte sa na Stratosféru Las Vegas - Pozrite sa naňho zhora Las Vegas - Zahrajte si v kasíne Las Vegas - Bude toto Váš hotel? Las Vegas - fontány pred hotelom Bellagio Las Vegas - Vaša limuzína na Stripe Las Vegas - Vždy teplé Las Vegas Vitajte. Tento zážitok si zapamätáte ľahko: Grand Canoyon je totiž najdlhší aj najhlbší kaňon v Amer Grand Canyon -  v celej svojej kráse Grand Canyon -  Vyskúšajte vrtuľník ponad Grand Canyon Grand Canyon - Naberte odvahu a prejdite sa po Skywalku? Las Vegas - Hotel New York New York a príprava na ten skutočný New York - Trinity Church, asi najbohatší kostol sveta New York - Pohľad z vtáčej perspektívy New York - Lincolnove centrum New York - Typická scenéria New Yorku New York - Central park je kus prírody uprostred mega mesta New York - Prejdite sa Brooklynským mostom New York - Jesenný Central Park New York - Manhattan je úžasný z každej strany New York - Najzastavanejší kúsok sveta New York - Nočný výhľad z Top of the Rock New York - Pulzujúci Times Square
Destinácia: USA
Kód zájazdu: 1128734
Cena od: 1 830 €
Príplatky od: 480 €
Poznávacie zájazdy
Nákupy

Výber termínu

12.04.2022 8 dní First Minute 1 980 € +480 € odlet: Viedeň letecká
27.04.2022 8 dní First Minute 1 980 € +480 € odlet: Viedeň letecká
06.07.2022 8 dní First Minute 2 110 € +480 € odlet: Viedeň letecká
27.07.2022 8 dní First Minute 2 110 € +480 € odlet: Viedeň letecká
24.08.2022 8 dní First Minute 2 110 € +480 € odlet: Viedeň letecká
19.10.2022 8 dní First Minute 1 900 € +480 € odlet: Viedeň letecká
02.11.2022 8 dní First Minute 1 830 € +480 € odlet: Viedeň letecká
30.11.2022 8 dní First Minute 1 980 € +480 € odlet: Viedeň letecká
27.12.2022 8 dní First Minute 3 215 € +480 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Bohémske Las Vegas a liberálny New York. Ak hľadáte týždňový úlet za hranicu všedných dní,toto je ideálna cesta. Oddych, zábava, kultúra v dvoch odlišných častiach USA.

1. deň:
Odlet do LAS VEGAS. Večer príchod do mesta večnej zábavy a hriechu. Transfer do hotela.

2. deň:
LAS VEGAS: mesto kasín, neónov a atrakcií, ktoré fungujú 24 hodín denne. Vyhráme a zvezieme sa vo veľkom štýle aj my? Strip je plný zábavy a života, pozrieme si egyptských faraónov, Eiffelovku, Sochu slobody, pirátsku loď, 350 metrov vysokú vežu Stratosphere, fenomenálne fontány hotela Bellagio, sirény Ostrova pokladov, všetko podľa chuti a nálady uprostred vyprahnutej púšte. Fakultatívne celovečerné predstavenie CIRQUE DU SOLEIL. Ak ste sa prejedli kasína a zábavy, skutočný divoký západ je len kúsok od Vás.

3. deň:
Individuálne voľno v kasíne alebo na Stripe. Fakultatívny výlet GRAND CANYON: Celodenný výlet ku Grand Canyonu na sklenú plošinu Skywalk nad západnou rímsou. Cena: 240 eur. Garancia nezabudnuteľného zážitku.

4. deň:
Odlet a prílet do New Yorku. Staneme sa súčasťou tohto živého organizmu hneď od začiatku. Po ubytovaní budeme mať ešte šancu si užiť večerný New York. Times Square, známe ako pupok sveta, je plné dňom i nocou, alebo si pôjdete užiť výhľad z Empire State Building. Sme v meste, ktoré nikdy nespí, tak hurá doň. NEW YORK, NEW YORK.

5. deň:
Dnes nás čaká spoločná prehliadka Manhattanu. Keďže každý má šancu si vybrať hotel, ktorý mu najviac vyhovuje, pozbierame sa z hotelov a prehliadku začneme na Dolnom Manhattane. Z Battery Parku je pohľad na Ellis Island a na Sochu slobody. Okolo najstaršieho parčíku v New Yorku a soche útočiaceho býka sa prejdeme k pravdepodobne najbohatšiemu kostolíku na svete, kostolu Trinity. Táto farnosť vlastní väčšinu pozemkov pod Wall Street. Pozrieme sa na pamätník 9/11, miesto, kde stáli Dvojičky Svetového obchodného centra. Prejdeme sa po Wall Street a povieme si niečo o tomto „divokom“ mieste, ktoré sa mnohokrát stalo predlohou filmov. Wall Street nás dovedie k East River a k vyhliadke na Brooklynský most. Z Dolného Manhattanu sa presunieme na Horný. V tejto časti sa nachádza slávny Central Park s chronicky známymi miestami. Dakota Building, Strawberry Fields, Trumpovo klzisko a hotel Plaza. To všetko je tu pokope. Pri hoteli Plaza sa začína známa nákupná zóna Piatej avenue. Deň sa ešte neskončil a v meste je čo preskúmavať. Večer sa môžete iba prechádzať po uliciach, nakupovať, užiť si nočný život v nespočetných baroch a puboch, ísť na vyhliadky, alebo do niektorého z divadiel na Broadway.

6. deň:
Aby sa nám trošku zmenil pohľad na mesto, pôjdeme si Manhattan pozrieť z vody. Plavba nás zoberie po rieke Hudson k Soche slobody, okolo dolného Manhattanu do East River a popod mosty Brooklyn, Manhattan a Williamsburg k centrále OSN. Budete mať šancu pofotiť a pozrieť si mesto z iného uhla. Po tejto plavbe, ktorá trvá dve hodiny, máte ešte dostatok času na vlastný program v meste.

7. deň:
Priestor na posledné naplnenie nákupných tašiek, individuálne dopozeranie atrakcií, zamávame Times Square a poobede transfer na letisko, odlet domov a prílet ďalší deň.

8. deň:
Prílet.
vyberte si ubytovanie
Európska cestovná poisťovňa


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,43 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,52 HRK
Turecká lira  EUR 15,44 TRY
Americký dolar  EUR 1,14 USD

Zobraziť všetky »