15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Kvetinové korzo a Keukenhof

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1081640
Cena od: 439 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

23.04.2020 6 dní Last Minute 439 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1.deň: Odchod v skorých ranných hodinách z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto ) . Cesta smer Praha, Plzeň, prejazd Nemeckom. Popoludní zástavka v Maastrichtu - malebnom mestečku na brehoch rieky Mázy. Večer ubytovanie v oblasti Lutychu.


2.deň: Po raňajkách program v Belgicku, Brussel - Grand - Place , katedrála sv.Michaela a Guduly, Kráľovský palác , Atomium. Ďalej mesto Mechelen a popoludní prehliadka Antverp , metropoly gotických a moderných pamiatok - katedrála . Ubytovanie , nocľah.


3.deň: Po raňajkách účasť na svetoznámom Kvetinovom korze - prehliadka alegorických vozov zdobených kvetinami. Popoludní mesto kráľovny Den Haag - pre záujemcov zábavný park Madurodam , s ostatnými prechádzka do elegantných prímorských kúpeľov Scheveningen. Navečer Delft a ubytovanie, nocľah.


4.deň: Po raňajkách návšteva najväčšieho kvetinového parku v krajine - Keukenhofu. Popoludní Zaanse Schans - skanzen s veternými mlynmi, syrárňou a výrobou drevákov. Potom Edam - stredoveké mestečko, odkiaľ pochádza rovnomenný syr. Prehliadka tradičného rybárskeho mestečka Volendam. Návrat na ubytovanie, nocľah.


5.deň: Po raňajkách sa najprv zúčastníme najväčšej svetovej aukcie kvetín v Aalsmeere. Potom si podrobne prehliadneme Amsterdam, pre záujemcov plavba loďou, návšteva múzeí, van Goghové múzeum, Rijksmuseum, Stedelijk, Madame Tussauds , Dom Anny Frankovej. Večer odchod domov.


6.deň: Dopoludnia návrat do Brna . Následne transfer do Bratislavy.


Poznámky a informácie:
Velmi obľúbený autobusový zájazd v čase kvitnúcich tulipánov. V programe je zachytené všetko najzáujímavejšie čo je možné v takom krátkom čase v Holandsku a Belgicku vidieť. Okrem iných miest navštívite : Brusel - Den Haag - Keukenhof - Zaanse Schans - Aalsmeer - Amsterdam

Základná cena zahŕňa:
dopravu autobusom, 4 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
komplexné cestovné poistenie , vstupy, pobytové taxy Madurodam cca 14,50 €, Múzeum Van Gogh 19 €, Rijksmuseum 17,50 €, Keukenhof 17 € (ceny sú z predchadzajúcej sezóny )


vyberte si ubytovanie
Európska cestovná poisťovňa


Destinácie

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,37 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,63 HRK
Turecká lira  EUR 7,29 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »