Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1098880
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Vydajte sa na cestu za maurskou kultúrou, zvykmi a chuťami slnečnej Andalúzie. Okúsite španielsku koridu, bary plné chuťoviek, či noc plnú vášnivého flamenca. Navštívite jedinečný Gibraltár s kolóniou voľne žijúcich opíc, historické mesto Ronda, show s delfínmi, či podmorský svet. Ubytovanie v plážovom hotely. 
Teplota v októbri sa pohybuje okolo príjemných 27 °C. 

Program zájazdu:

1.Deň 
Odlet z Bratislavy v ranných hodinách, prílet na letisko v Malage. Po prílete autokarový transfer z letiska do hotela, odloženie batožiny. Presun miestnou dopravou na prehliadku Malagy, mesta voňajúceho vínom a rodiska slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa. V podvečerných hodinách fakultatívna návšteva pravej Flamenco show, vo večerných hodinách návrat na hotel, nocľah. 

2.Deň
raňajky, presun miestnou dopravou do centra a dokončenie prehliadky mesta Malaga. Počas prehliadky si prezriete napríklad "jednorukú" katedrálu, biskupský palác, múzeum Pabla Picassa, arabskú pevnosť Alcazaba s pozostatkami rímskeho amfiteátra, maurskou záhradou. Tiež navštívite hrad Gibralfaro z ktorého sa nám naskytnú krásne výhľady na Malagu známe z pohľadníc. Navštívime tiež múzeum koridy - Taurito. Vo večerných hodinách návrat na hotel, nocľah.

3.Deň: 
Raňajky, celodenný výlet:  presuny autokarovou dopravou do mesta Ronda, ktoré sa týči na okraji rokliny, ponad ktorú vedie most Puente Nuevo. Prehliadka historického centra: Dom maurského kráľa, renesančný palác, arabské kúpele, kostol Santa María La Mayor a na záver nebude chýbať Plaza de Toros - dejisko býčích zápasov. Následne sa presunieme autokarom do najjužnejšieho cípu Španielska - Gibraltár, ktorý kedysi Španieli predali Britom. Vykládka z autobusu na hranici Gibraltaru, colná prehliadka, peší presun cez hranicu na Gibraltar tour  - prehliadka jaskyne sv. Michala, návšteva jedinej kolónie s voľne žijúcimi opicami druhu Makak v Európe, prieplav, ktorý oddeľuje Európu a Afriku a iné. Vo večerných hodinách návrat na ubytovanie, nocľah.

4.Deň:
Raňajky, voľný program v dovolenkovom stredisku Torremolinos , možnosť kúpania alebo slnenia na pláži v blízkosti hotela. V prípade záujmu môžete navštíviť s našim sprievodcom miestnou dopravou delfinária Marina kde zažijete show s deflínmi a inými cicavcami, vzhliadnete tropické vtáky ale aj arktické tučniaky. Možnosť individuálnej návštevy krokodílieho parku, kde budete k týmto tvorom bližšie ako kedykoľvek pred tým. Možnosť individuálnej návštevy podmorského sveta Benalmadena, aquaparku, či zábavného parku Tivoli. Presun miestnou dopravou späť na hotel, prevzatie batožiny a autokarový transfer na letisko, vo večerných hodinách odlet do Bratislavy.Cena zahŕňa:
- 3x hotelové ubytovanie (***)
- 3x bufetové raňajky
- letecká doprava Bratislava - Malaga - Bratislava
- rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba
- 1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
- 1 x príručná batožinu do 5 kg (42 x 20 x 35 cm) 
- transfer letisko – hotel – letisko
- služby slovenského sprievodcu CK
- prehliadka podľa programu bez vstupov
- poistenie insolventnosti CK

Cena nezahŕňa:
servisné príplatky a autokarová doprava 170 € / osoba (povinný príplatok)
komplexné cestovné poistenie (dobrovoľné)
vstupy do pamiatok  (individuálne)
lístky na miestnu hromadnú dopravu cca. 15 Eur

Predbežné letové časy: 10:30-14:10 / 20:30-23:50 hod.  

Ubytovanie: 
Natursun Hotel *** - 300 m od pláže

Moderný hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bufetovú reštauráciu a snack bar, bar, automat na nápoje a občerstvenie. V hoteli sa nachádza bazén a vírívka. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi zdarma. Hotel ponúka moderné klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou, toaletné potreby zdarma. Raňajky formou bufetu. V blízkosti hlavná promenáda letoviska. Možnosť slnenia na pláži 300 m od hotela.    

Ceny vstupov v CK (potrebné objednať vopred):
Flamenco show 25 €
Gibraltar tour 35 €   

Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne dvoma osobami.

Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Doplatok za zájazd sa uhrádza min. 45 dní pred odjazdom. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

realizované termíny:
21.4.-24.4.2017 - vypredané
20.10.-23.10.2017 - vypredané
12.10.-15.10.2018 - vypredané
4.10.-7.10.2019 - vypredané

2.10.-5.10.2020 - voľné 

vyberte si ubytovanie
Európska cestovná poisťovňa


Destinácie

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,25 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,57 HRK
Turecká lira  EUR 9,79 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »