Argentína, Uruguaj, Brazília

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1091904
Cena od: 1 855 €
Príplatky od: 710 €
Poznávacie zájazdy
Exotika

Výber termínu

14.11.2020 9 dní 1 855 € +710 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Popis zájazdu:
Neopakovateľná atmosféra Buenos Aires a Ria de Janeiro, najfotogenickejšie vodopády sveta Iguazú a plavba po najširšej rieke sveta La Plata. Ikonické pláže Ipanema a Copacabana.

Program zájazdu:


1. — 2. deň:
Začíname! BUENOS AIRES. Štvrť Palermo, San Telmo – miesto zrodu tanga a milongy. Najširšia ulica na svete so symbolom mesta OBELISK REPUBLIKY. Katedrála PLAZA DE MAYO a jej Casa Rosada so slávnym balkónom Evity. Prejdeme pešou zónou, obchodným centrom FLORIDA a v luxusnej štvrti RECOLETA sa vyberieme na miesto posledného odpočinku Evity Perón. Atmosféra večerného mesta a návšteva tango kabaretov a barov. Dáte si skvelý stejk v noblesnom Puerto Madero alebo uprednostníte tradičnú oldschoolovú reštauráciu v centre mesta? My Vám poradíme! 

3. — 4. deň:
Ranná plavba loďou cez najširšiu rieku sveta LA PLATA do klenotu portugalskej architektúry a pohnutej histórie, COLONIA DEL SACRAMENTO. Bienvenidos a URUGUAY! Pešia prehliadka centra starého mesta, ktoré je ako jediná pamiatka Uruguaja pod ochranou UNESCO. Návrat do Buenos Aires a prelet do PUERTO IGUAZÚ. Najkrajšie vodopády sveta – IGUAZÚ – si vychutnáme naplno. Na brazílskej strane nás čaká fantastická panoráma vodopádov s večnou dúhou.

5. — 6. deň:   
Na argentínskej strane si okrem „vodopádového divadla“, cestou po chodníčkoch a po mostoch spodného aj horného okruhu, vychutnáme kilometre v srdci džungle. Odvážlivci si môžu dopriať osviežujúcu sprchu priamo v bezprostrednej blízkosti DIABLOVHO HRDLA. Dáme sa zlákať na jazdu špeciálnym člnom na miesto, kde sa takmer nedá dýchať a jediným zvukom je ohromujúci rachot padajúcej vody? Alebo dáme prednosť vrtuľníku? Odlet do magického RIA DE JANEIRO. Pulzujúca „Cidade maravilhosa“ Vás určite dostane! Na CUKROVÚ HOMOĽU sa dopravíme lanovkou a vychutnáme si nezabudnuteľnú atmosféru pri pohľade na pláže BOTAFOGO A FLAMENGO.

7. — 9. deň:
Nový siedmy div sveta, socha Krista a pohľad na Rio z inej perspektívy. Vedeli ste, že krajina okolo Ria je od roku 2012 pod ochranou UNESCO? Pochopíte prečo. Na najznámejšej pláži sveta IPANEMA si dáme brazílsky národný nápoj caipirinha priamo v bare, kde v roku 1962 Vinicius de Moraes napísal skladbu Girl from Ipanema, ktorou preslávil túto pláž. Svetoznáma pláž COPACABANA, špičkovo pripravená CAIPIRINHA a najčerstvejšie kokosové orechy. Odlet do Európy a príchod domov. 

Trasa zájazdu
Buenos Aires – Colonia del Sacramento – Puerto Iguazú – Rio de Janiero

Cena zahŕňa:
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v kvalitných 3* a 4* hoteloch s raňajkami, dopravu – kvalitné klimatizované autobusy, loď do Uruguaja a späť, let na trase Buenos Aires – Puerto Iguazú, komplet výlet na brazílsku a argentínsku stranu vodopádov Iguazú, komplet výlet v Uruguaji, prehliadku miest Buenos Aires a Ria de Janeiro prenajatou dopravou, poistenie CK proti insolventnosti.

Cena nezahŕňa:
Vstupy, stravu (okrem raňajok), let na trase Foz – Rio (cca 130 €), povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov. Príplatky Príplatok za jednolôžkovú izbu: 360 € Príplatok za 4* hotel v Riu de Janeiro: 185 €/pobyt/ osoba v dvojlôžkovej izbe.  

Príplatky:
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 360 €
Príplatok za 4* hotel v Riu de Janeiro: 185 €/pobyt/
osoba v dvojlôžkovej izbe.

Dôležité vedieť
Pri niektorých termínoch sa zájazd začína v Riu de Janeiro a končí sa v Buenos Aires.

vyberte si ubytovanie
Európska cestovná poisťovňa


Destinácie

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,25 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,57 HRK
Turecká lira  EUR 9,79 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »